Muitinės pareigūnų magija: iš „tuščio“ vilkiko iškrovė per 100 dėžių (0)

2933
2017 m. sausio 25 d. 16:40
Savaitę Vilniaus teritorinės muitinės Šalčininkų kelio posto pareigūnai pradėjo darbingai – muitininkai iš atvykusio krovininio automobilio slėptuvės iškraustė daugiau kaip 100 dėžių kontrabandinių cigarečių. Dėl beveik 150 tūkst. eurų vertės kontrabandos gabenimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Iš Baltarusijos tuščią vilkiką „Maz“ sausio 23-ąją atvairavęs 43 metų baltarusis S. S. muitininkams pateikė tvarkingus automobilio dokumentus ir tikėjosi be kliūčių įvažiuoti į Lietuvos teritoriją. Tačiau patyręs muitinės pareigūnas nutarė atidžiau apžiūrėti ne dokumentus, o patį automobilį.

Dairantis po puspriekabės vidų muitinės pareigūnui įtartinos ir netipiškos pasirodė jos lubos. Visai netrukus paaiškėjo, kuo jos tikrai „išskirtinės“ – vietoje dengiančio tento lubos išklotos faneros plokštėmis, ant kurių keliomis eilėmis tvarkingai sudėliota 111 dėžių baltarusiškų cigarečių „Fest“ ir „Winston“. Iš kaimyninės šalies nelegaliai vežtų cigarečių vertė – 144 tūkst. eurų.

Dėl kontrabandos gabenimo, pasikėsinimo padaryti nusikalstamą veiką ir neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriaus pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokurorai.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai