Miške rasta išprievartauta ir nužudyta mergina: mylėjo, todėl netiki, kad taip galėjo pasielgti (0)

41907
Dainius Sinkevičius, DELFI TV
2022 m. sausio 14 d. 11:49
Devyniolikmetė Ukmergės rajono gyventoja Aurelija buvo mirtinai subadyta, o jos kūną žudikas paslėpė miške po lapais. Tačiau nusikaltėlis padarė daug klaidų – vėjo darkomi lapai atidengė prie kelio slėptą kūną, o ant peilio, kuriuo buvo nudurta jauna mergina, liko daug pirštų atspaudų.

Tokios aplinkybės paaiškėjo po Vilniaus kriminalistų atlikto tyrimo dėl sunkaus nusikaltimo, kuris visą Lietuvą sukrėtė iš karto po praėjusių metų Velykų – tada žiniasklaidą apskriejo baisūs pranešimai apie miškų urėdijos darbuotojo rastą jaunos merginos kūną. Netrukus buvo sulaikytas ir į areštinę uždarytas įtariamasis, po kurio apklausos paaiškėjo daugiau detalių – įtariama, kad mergina iš pradžių galėjo būti išprievartauta, o tik po to nužudyta.
Ikiteisminį tyrimą kontroliavusi Vilniaus apygardos prokuratūra dėl tyčinio nužudymo ir seksualinio prievartavimo kaltinimus pateikė anksčiau neteistam 46 metų Ukmergės rajono gyventojui Algirdui Sabaliauskui.

Nors vos tik į policijos komisariato areštinę uždarytas vyras per pirmąją apklausą pripažino baisius įtarimus, šiandien jis kaltės kratosi ir aiškina, kad ne jis, o kitas vyras nužudė merginą. Be to, jis tikina, kad devyniolikmetės neprievartavo – esą su ja nuolat palaikė intymius santykius.

Kad A. Sabaliauskas negalėjo įvykdyti šio baisaus nusikaltimo, iki šiol įsitikinusi ir jo motina Veronika Sabaliauskienė – garbaus amžiaus moteris tikino, jog prieš 18 metų per avariją sunkią galvos traumą patyręs ir tik per plauką gyvas išlikęs jos sūnus visiškai nevartojo alkoholio, taip pat nerūkė, o Aureliją, kuri buvo nužudyta, labai mylėjo.
„Jis norėjo su ja visą gyvenimą gyventi, nors jam daug kartų sakiau, kad ji šiam į dukras tinka, net jo paties vaikai yra vyresni“, – sakė V. Sabaliauskienė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai