Mirusios dukters atminimą šeima įamžino „iPhone“ formos antkapiu (6)

10232
REUTERS
2018 m. spalio 5 d. 12:54
Rusijos mieste Ufoje iškilęs neįprastas antkapis traukia vietos žiniasklaidos ir socialinių tinklų vartotojų dėmesį. Ant jaunos moters kapo stovintis antkapis primena vieną „Apple“ išmaniojo telefono „iPhone“ modelį.

Paminklas pagamintas detalėms skiriant didžiulį dėmesį: ant jo galima rasti telefono kameros ženklą, „Apple“ kompanijos logotipą, o ant ekrano puikuojasi mirusios moters nuotrauka. Ant paminklo pagrindo taip pat yra QR kodas.

Pasak Rusijos dienraščio „Komsomolskaja Pravda“, nuskenavus šį ženklą patenkama į interneto svetainę, kurioje yra trumpas eilėraštis, ko gero, skirtas mirusiai moteriai.

Dienraštis taip pat tvirtina, kad mirusi moteris dirbo Baškirijos respublikoje esančiame „Apple“ išmaniųjų telefonų prekybos ir aptarnavimo skyriuje. Antkapis pagamintas iš granito.

Jis kainavo apie šimtą tūkstančių rublių (daugiau nei 1300 eurų), praneša vietinis naujienų portalas UFA1. Rusijoje panašiai kainuoja ir naujausio modelio „iPhone XS Max“ – jo kaina yra 96 tūkstančiai rublių (apie 1260 eurų).

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi