Migrantų skaičius sumažėjo beveik tris kartus: Baltarusijos pusėje vėl girdėjosi šūviai (0)

15791
VSAT
2021 m. spalio 20 d. 13:43
Pirmadienį išaugęs į Lietuvą iš Baltarusijos neteisėtai bandžiusių patekti migrantų skaičius antradienį sumažėjo beveik tris kartus ir siekė pusšimtį.

Per praėjusią parą, nuo antradienio vidurnakčio iki trečiadienio, pasieniečiai į Lietuvą iš Baltarusijos neleido patekti neleistinose vietose tai bandžiusiems padaryti 55 migrantams.

Kaip skelbė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), du užsieniečiai dėl humanitarinių priežasčių buvo įleisti.

„Dieną prieš, pirmadienį, į Lietuvą nepatekusių užsieniečių skaičius – 149 – buvo vienas didžiausių šiemet nuo rugpjūčio 2 d., kai pasieniečiams buvo suteikta teisė neįleisti iš Baltarusijos neteisėtai bandančių sieną kirsti migrantų.

Sekmadienį VSAT pareigūnai draudžiamose vietose neleido iš Baltarusijos patekti 49 neteisėtiems migrantams, šeštadienį – 91, penktadienį – 35, ketvirtadienį – 55, trečiadienį – 76“, – rašoma VSAT pranešime. Skelbiama, kad po kelių dienų pertraukos, antradienį, ties Druskininkų savivaldybe Baltarusijos pusėje vėl buvo iššauti keli pabūklų šūviai.

„Netoli sienos Gardino kryptimi ten yra Gožos poligonas. Tarnybinių ginklų, specialiųjų priemonių ar fizinės prievartos veiksmų Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą panaudoti neteko. Sienos kontrolė Lietuvos pusėje vykdoma sustiprintu režimu“, – skelbia VSAT.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai