„MG Baltic“ byloje – slapti pokalbiai apie Landsbergį ir Grybauskaitę (0)

17269
Dainius Sinkevičius, DELFI TV | www.DELFI.lt
2018 m. lapkričio 5 d. 15:52
Dabar jau buvęs koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis buvusiam Darbo partijos pirmininko pavaduotojui Vytautui Gapšiui pasakojo, kaip pietavo su Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininku Gabrieliu Landsbergiu, o V. Gapšys atsidėkodamas R. Kurlianskiui atskleidė, apie ką kalbėjosi su prezidente Dalia Grybauskaite. Tokios aplinkybės aiškėja iš slapta pareigūnų įrašytų pokalbių.

Politinės korupcijos bylą nagrinėjantis Vilniaus apygardos teismas pirmadienį toliau klausėsi Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnų slapta įrašytų pokalbių – šįkart pradėta klausyti dabar jau buvusio koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio ir tuomečio Darbo partijos pirmininko pavaduotojo Vytauto Gapšio pokalbio, įvykusio 2015 m. lapkričio 30 d.

Politiko ir verslininko susitikimas įvyko viename sostinės restorane.

Buvęs Darbo partijos pirmininko pavaduotojas žurnalistams prisipažino, kad pirmadienį teisme pagarsintuose pokalbiuose jis su tuomečiu „MG Baltic“ viceprezidentu kalbėjosi apie konservatorių partijos lyderį Gabrielių Landsbergį ir prezidentę Dalią Grybauskaitę.

„Pasakė, kad Landsbergis buvo pasikvietęs poną Kurlianskį papietauti, po to pakalbėjome ir apie Landsbergį, tai žinot, susitinkam, pakalbam ir įvairiomis temomis, nematau čia nei nieko blogo, kad jie susitiko, nors, tiesa, dabar politinėje arenoje įžvelgiama kaip didžiausia blogybė, kad kažkas kalbasi, turėtų vieni su kitais nesikalbėti, tai būtų geriausia, geriausia būtų uždaryti atskiruose kabinetuose ir tik sekretorė raštus nešiotų, bet tokio gyvenimo nėra, todėl žmonės ir kalbasi, sprendžia politinius klausimus, tai normalus dalykas, – sakė V. Gapšys. – Kaip supratau, jie turėjo pietus, tai mes pakalbėjome irgi, kaip jiems sekėsi.“

V. Gapšys neslėpė, kad šio pokalbio metu su R. Kurlianskiu kalbėjosi ir apie prezidentę. „Buvo susitikimas Prezidentūroje ir kalba ėjo apie (generalinio) prokuroro skyrimą, nes tuo metu buvo įtampa tarp Seimo ir Teisės ir teisėtvarkos komiteto, tai tiesiog kalbėjau nuotaikas iš susitikimo su prezidente“, – sakė baudžiamojon atsakomybėn patrauktas buvęs politikas.

Daugiau apie tai skaitykite DELFI.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai