Meksikos vakaruose dauboje rasti mažiausiai 10 lavonų (0)

4785
REUTERS
2017 m. kovo 30 d. 17:32
Meksikos vakaruose trečiadienį dauboje buvo rasti mažiausiai dešimties žmonių palaikai, pranešė pareigūnai. Tai naujausia masinė kapavietė, aptikta šioje šalyje, kurią krečia brutalus narkotikų gaujų karas.

Žmonių palaikai buvo aptikti gilioje dauboje netoli Keserijos miesto, esančio Chalisko ir Kolimos valstijų ribų sandūroje, sakė Kolimos gubernatorius Jose Ignacio Peralta.

„Turės būti atliktas tyrimas. Kol kas suskaičiavome 10 lavonų, bet tai tik preliminari informacija“, – pridūrė J.I.Peralta.

Šį regioną tarp dviejų valstijų kontroliuoja įtakingas Chalisko naujosios kartos narkotikų kartelis. Jis dėl įtakos kovoja su galingu Sinaloa narkotikų karteliu.

Abi grupuotės yra pagarsėjusios savo priešų žudymu ir nužudytųjų palaikų slėpimu atokiose vietovėse.

Masinės kapavietės, kuriose kartais slepiama šimtai kūnų, Meksikoje aptinkamos itin dažnai. Kruviname kare dėl pelningos narkotikų rinkos dalyvaujančius narkotikų kartelius bando sutramdyti šalies kariuomenė.

Neseniai rytinėje Verakruso valstijoje buvo aptiktos kelios masinės kapavietės, kuriose buvo rasti mažiausiai 242 kūnai. Šioje valstijoje taip pat aktyviai veikia Chalisko naujosios kartos kartelis.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi