Meksikos kariai sunaikino didžiules marihuanos plantacijas (2)

5375
REUTERS
2018 m. kovo 26 d. 11:42
Netoli Ensenados miesto, esančio maždaug už 110 kilometrų į pietus nuo sienos su Jungtinėmis Valstijomis, Meksikos kariai surengė ūkių, kuriuose auginama marihuana, paieškos operaciją.

Šis San Diego pašonėje esantis Meksikos regionas garsėja gausiais augalų, iš kurių gaunama psichotropinė medžiaga, pasėliais. Iš čia išgabenamos marihuanos vertė siekia net milijardą dolerių.

Aptikę kanapėmis užsodintą plotą, kariai lipa iš sunkvežimių, apsupa teritoriją ir patys mačetėmis kerta augalus bei rauna jų daigus. Šitaip nuimtas derlius tuojau pat sudeginamas.

Meksikalio mieste dislokuoti Meksikos kariniai daliniai sunaikino keturias marihuanos plantacijas, kurių bendras plotas – 5,6 tūkst. kvadratinių metrų. Tai netoli Santo Tomaso regiono esantys laukai. Kariams pavyko aptikti stovyklą, apgyvendintą marihuanos derlių nuimančiais darbininkais, tačiau nė vienas asmuo nebuvo sulaikytas.

Iš Meksikos į Jungtines Valstijas atgabenama daugiausia marihuanos. Per šią Lotynų Amerikos šalį patenka ir didžiausias kokaino kiekis.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai