Maskvoje siautėję futbolininkai už grotų praleis beveik 2 mėnesius (0)

3990
REUTERS
2018 m. spalio 12 d. 11:39
Maskvos Tverės rajono teismas ketvirtadienį vakare paskelbė nuosprendį Aleksandro Kokorino ir Pavelo Mamajevo byloje. Abu Rusijos sostinėje siautėję ir muštynes sukėlę futbolininkai areštinėje liks 1 mėnesį ir 28 dienas iki gruodžio 8-os dienos. Trečiadienį „Zenito“ puolėjas ir „Krasnodar“ saugas buvo sulaikyti 48 valandoms.

Kartu su jais kalinimo įstaigoje liks ir A. Kokorino jaunesnysis brolis Kirilas, aktyviai dalyvavęs muštynėse. Teismas atmetė namų arešto ar piniginio užstato galimybę. Brolių Kokorinų mama Svetlana prašė atleidimo už savo vaikų elgesį.

Kiek anksčiau ketvirtadienį buvę Rusijos futbolo rinktinės žaidėjai davė pirmuosius interviu. Abu apgailestavo, kad nutrūko nuo grandinės, tačiau, anot žaidėjų, nuo jų nukentėję asmenys drėbė „labai baisius įžeidimus“.

A. Kokorinas kartu su „Krasnodar“ saugu P. Mamajevu kaltinamas televizijos Pirmojo Kanalo vedėjos Olgos Ušakovos vairuotojo Vitalijaus Solovčuko užpuolimu, taip pat Rusijos prekybos ministerijos pareigūno Deniso Pako sumušimu.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi