Lietuvos politikos forumas. Lietuvai reikalinga viena strategija? (9)

10063
2019 m. rugsėjo 6 d. 17:03
Kaip žinoti ar teisinga kryptimi juda valstybė, įvertinti jos pažangą ir raidą? Verslo organizacijoje atsakymas būtų paprastas: tam reikalinga aiški strategija, su iškeltais konkrečiais tikslais ir uždaviniais. Taip pat, numatytais pažangos vertinimo kriterijais, atliekamu nuolatiniu monitoringu. Strategija vieninga, jos įgyvendinimo siekia visi organizacijos nariai.

O kaip yra valstybėje? Valstybės, kaip organizacijos, veikla yra labai plati. Šiuo metu Lietuvoje yra apie trisdešimt skirtingų, ilgos trukmės strateginio planavimo dokumentų. Viena pagrindinių šiame sąraše – „Lietuvos pažangos strategija 2030“. Deja, panašu, kad jos turinys žinomas tik strategijos autoriams.

Taigi, ar Lietuvai reikalinga vieninga strategija, apie kurią žinotų ir ją įgyvendintų visi – nuo valstybės vadovo iki eilinio valstybės tarnautojo? Kviečiame į atvirą forumą, kuriame šį klausimą įvairiais pjūviais analizuos savo sričių profesionalai, viešojo ir privataus sektoriaus atstovai, akademikai.

Forume dalyvauja:
Dalius Misiūnas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius
Robertas Dargis, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas
Povilas Mačiulis, Vidaus politikos grupės vadovas, Respublikos Prezidento vyriausiasis patarėjas
Dovilė Burgienė, „Walless“ vadovaujanti partnerė, viena asociacijos „Lyderė“ steigėjų

Renginį moderuoja žurnalistas Edmundas Jakilaitis.

Lietuvos politikos forumas vyks Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, 2019 m. rugsėjo 9 dieną, 18 val.

Turi klausimų, o gal pasiūlymų? Ateik, klausk, dalyvauk!

Jei negalite atvykti, renginį tiesiogiai stebėkite per LAISVĖS TV, DELFI TV, Lietuvos ryto televiziją, ar bet kurioje Lietuvos bibliotekoje.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai