Lietuvoje ne vienas jau po oda turi „čipą“: papasakojo, ką gali su juo nuveikti (1)

102588
Rinatas Chairulinas, Justas Čėsna, DELFI TV; Vytautė Merkytė | www.DELFI.lt
2020 m. rugsėjo 23 d. 10:25
Lietuvoje gyvena ne vienas žmogus, po kurio oda slypi „čipas“. Ryžio grūdo dydžio mikroschema leidžia jiems namuose palikti aibę kortelių, mat viskas, ko jiems reikia, – suprogramuota „čipe“. Tokią mikroschemą turintis Andrius pasakoja, kad procedūra tetruko 3 sekundes ir visai nėra pavojinga, nors jo mamai tai įvarė šiek tiek baimės.

„Baltic Sandbox“ verslo plėtros vadovas Andrius Milinavičius su šia technologija gyvena jau 4 metus. Pašnekovas sako, kad niekas niekada neįtartų, kad jo rankoje – čipas. „Mikroschema nėra niekuo kitokia negu tai, ką jūs nešiojate savo piniginėje. Jeigu šiandien mes galime ateiti į barą ir atsiskaityti už kavą prilietę savo mobilų, tai ši mikroschema yra visiškai tas pats. Tai tik žingsnelis į priekį ir man nereikia su savimi nešioti mobilaus. Aš savo duomenis ar kažkokią verifikaciją visuomet turiu savo rankoje“, – pasakoja Andrius.

Andrius sako, kad kad biohakingo tema yra apraizgyta įvairiais mitais, nors tai yra judėjimas, kuriame žmonės pasiima tai, kas egzistuoja natūraliai gamtoje ir tai sujungia su technologijomis. Viso to tikslas – progresas.

Jaunas vyras neslepia, kad ši tema jį seniai domino, o 2016 metais vykusioje LOGIN konferencijoje buvo galimybė savo akimis išvysti šioje srityje pirmaujančius švedų biohakerius.

Apie tai daugiau skaitykite ČIA.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai