Lenktynininko uniformą B. Vanagas Vasario 16-ąją iškeitė į kario (0)

2761
2017 m. vasario 17 d. 19:13
Vasario 16-ąją Lietuvos kariuomenės ambasadoriai lenktynininkas Benediktas Vanagas ir atlikėjas Gabrielius Liaudanskas-Svaras leido drauge su šauktiniais Kazlų Rūdos poligone. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, ten vyko šventinis renginys „Stipri kariuomenė – stipri valstybė“.

„Laisvė nėra duotybė. Privalome daug ir sunkiai dirbti, tik tada galėsime būti autentiški, būti savimi. Šiandien teko patirti daug nekasdienių dalykų – bėgti, šaudyti. Tai, ką pamatėme ir patyrėme, leidžia mums jaustis ramiau dėl valstybės ateities“, – sakė B. Vanagas.

Vasario 16 d. pateko į Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono Apsaugos kuopos kovinio šaudymo pratybų vidurį. Tačiau šventinę dieną kariai pradėjo ne nuo šaudymo. Drauge su kariuomenės ambasadoriais šauktiniai aikštėje suformavo Gedimino stulpus, atliko keletą teorinių ir praktinių užduočių, susijusių su Vasario 16 d. įvykiais, to laikmečio žmonėmis, Nepriklausomybės deklaracija.

Užduočių tikslas – visiems drauge prisiminti mūsų šalies istoriją, svarbius šaliai įvykius, bei atsakyti į pagrindinį klausimą: dėl ko dabar esame laisvi? Po šių užduočių kariai kartu su svečiais pasuko į kovinio šaudymo zoną.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai