Kūno kalbos ekspertė pateikė Trumpo ir Kim Jong Uno elgsenos analizę (10)

30641
REUTERS
2019 m. vasario 28 d. 15:24
Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas ir Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas vasario 27 dieną pademonstravo „gana natūralų rankų paspaudimą“, o ir viso susitikimo metu atrodė nuoširdžiai suinteresuoti rasti bendrą kalbą, susitikimą Hanojuje pakomentavo kūno kalbos ekspertė Karen Leong.

Singapūre veikiančios bendrovės „Influence Solutions“ vadovė sako, kad vaizdo medžiaga iš pirmųjų susitikimo minučių iliustruoja itin kruopščiai surežisuotą veiksmų scenarijų – matoma, kaip D. Trumpas ir Kim Jong Unas, žiūrėdami vienas kitam į akis, užtikrintai artėja vienas prie kito.

Jeigu prisimintume istorinį šių dviejų vadovų susitikimą Singapūre, šį kartą Kim Jong Unas atrodo žymiai labiau pasitikintis savimi. D. Trumpas jį pasitiko tiesdamas ranką delnu į viršų. Anot kūno kalbos ekspertės, toks gestas simbolizuoja atvirumą ir pasirengimą ieškoti bendros kalbos.

Ekspertė sako, jog netrūko ir įtampos įrodymų. Jie ryškiausiai pasimatė lyderiams po pasisveikinimo prisėdus. Kim Jong Uno kūno kalba demonstravo šiokį tokį pasimetimą ir nerimą.

Nepaisant to, antrasis Šiaurės Korėjos ir Jungtinių Valstijų vadovų susitikimas buvo kitoks – lyderiai atrodė labiau pasitikintys tiek savimi, tiek vienas kitu.

Vasario 28 dieną planuojamas ne vienas Šiaurės Korėjos ir JAV lyderių susitikimas. Vadovai bandys pasiekti bent menko progreso Singapūre pradėto branduolinio Korėjos pusiasalio nusiginklavimo klausimu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai