Konservatoriai nusprendė, kas pakeis Pavilionį (1)

250
2022 m. sausio 11 d. 14:48
„Tikimės komandinio, konstruktyvaus darbo. Tai turbūt yra pagrindinis dalykas, kalbant apie tą stabilumą, kurio reikia užsienio politikos klausimuose“, – po slapto balsavimo sakė frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Ji teigė, kad L. L. Andrikienė yra patyrusi politikė, yra Lietuvos nepriklausomos valstybės atkūrimo akto signatarė, anksčiau yra dirbusi pramonės ir prekybos bei europos reikalų ministre, europarlamentare. „Tas bagažas tikrai didelis. Kiekvieno iš jų politinės patirties bagažas šioje srityje buvo ir yra labai didelis“, – pridūrė frakcijos seniūnė.

Kaip anksčiau antradienį žurnalistams sakė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė, frakcija rinkosi iš trijų kandidatų, kurie visi yra URK nariai: Emanuelio Zingerio, Laimos Liucijos Andrikienės ir Audroniaus Ažubalio. Frakcijos seniūnės teigimu, kandidatu buvo pasiūlytas ir Matas Maldeikis, tačiau kandidatuoti jis atsisakė. Antradienį per slaptą balsavimą už L. L. Andrikienės kandidatūrą balsavo 25 frakcijos nariai, 15 – už A. Ažubalio ir 4 – už E. Zingerio kandidatūrą.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai