„Kitas kampas“ pristato pirmąją improvizacijos teatro istorijoje išleistą autorinę knygą (0)

434
2020 m. vasario 21 d. 12:03
Vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje „Kitas kampas” „Vilniaus knygų mugėje 2020” pristato pirmąją improvizacijos teatro istorijoje išleistą autorinę knygą „Kitas kampas: istorijos ir žaidimai“.

Knygoje improvizacijos meistrai Audrius Bružas, Martynas Nedzinskas, Balys Latėnas ir Kirilas Glušajevas pasakoja dar niekur negirdėtas istorijas apie vaikystę, studijų laikus, pirmąją pažintį su teatrine improvizacija ir kokia įvairiaspalvė buvo kelionė teatrinės improvizacijos profesionalumo link. Taip pat knygoje galima susipažinti su improvizacijos pradžiamoksliu, sužinoti, kaip galima pradėti mokytis improvizuoti.

Vienas žinomiausių Lietuvos aktorių, teatro „Kitas Kampas“ įkūrėjas A. Bružas knygą vadina autobiografine išpažintimi, nes joje atskleidžiamos jautrios aktorių istorijos ir išgyvenimai, kurių knygos herojai dar niekuomet niekam viešai nėra pasakoję. Taip pat knygoje pasakojama kokią įtaką teatras „Kitas Kampas“ ir improvizacinių įgūdžių formavimas padarė aktorių asmenybių formavimuisi ir kokią didelę įtaką improvizacija gali padaryti kiekvieno iš jūsų gyvenimui.

Išsamesnis pokalbis su A. Bružu ir M. Nedzinsku – laidoje „Delfi rytas“.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai