Atgal

Kinijos oro pajėgos užfiksavo patruliavimo misijų akimirkas virš Taivano (5)

5429
REUTERS
2018 m. balandžio 30 d. 15:26
Kinijos liaudies išlaisvinimo armijos oro pajėgos išplatino reklaminį vaizdo įrašą, kuriame užfiksuoti jos pastarojo meto skrydžiai virš Kinijos Taivano salos.

Šiame vaizdo įraše foninei muzikai panaudotos kelios gerai žinomos kinų patriotinės dainos.

Šis vaizdo įrašas visų etninių grupių Kinijos piliečiams, ypač tėvynainiams Taivane ir užsienyje gyvenantiems kinams, turėtų aiškiai parodyti, kad nuo gimtosios Kinijos nebus atskirtas nė centimetras šalies teritorijos, teigė oro pajėgos.

Vaizdo medžiagą, panaudotą šiam įrašui, sudaro kadrai iš oro, kuriuos oro pajėgų pilotai padarė per patruliavimo misijas.

„Kiekvieną kartą skrisdami bombonešiu H-6K virš šios salos, aš ir mano kolegos regime nuostabius savo tėvynės peizažus, taigi nufilmavome juos kameromis. Jie lydi ne tik mūsų pastangas kuriant stipresnę šalį ir stipresnę kariuomenę, bet ir yra mūsų misijų bei pareigų, kurias atliekame naujoje eroje, liudininkai“, - sakė pilotas Wu Yuepengas.

Nuo balandžio 18 dienos oro pajėgos šioje saloje surengė virtinę patruliavimo skrydžių, kuriais siekiama praktikuotis ir sustiprinti savo pajėgumus, saugant nacionalinį suverenitetą ir teritorinį integralumą.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi