Kinijoje tragiškai žuvo du vaikus iš gaisro išgelbėjusi motina (1)

9038
REUTERS
2018 m. rugpjūčio 6 d. 17:58
Penktadienį Kinijos Henanio provincijos Siučango mieste įvyko itin skaudi nelaimė – liepsnose žuvo du savo vaikus iš gaisro bute išgelbėjusi drąsi mama.

Gaisras kilo ankstų rytą penktajame daugiabučio aukšte, kai mama ir jos dvi atžalos – devynerių metų sūnus ir trejų dukra – miegojo. Pabudę suprato, kad pro duris bėgti jau per vėlu.

Atplėšusi buto langą, moteris ėmėsi kviestis pagalbą. Apačioje ėmė rinktis jos šauksmą išgirdę vietos gyventojai ir kaimynai.

Filmuotoje medžiagoje matoma, kaip mama pro langą išmeta antklodę, o jai už nugaros virsta juodi dūmų kamuoliai. Apačioje buvę žmonės ištempė antklodę ir pasiruošė gaudyti vaikus. Pirmiausia mama pro langą išmetė berniuką, kurį sėkmingai sugavo žmonės apačioje. Netrukus tą patį ji padarė ir su dukrele. Berniukas patyrė nesunkių nudegimų, mergaitei lūžo koja. Abu vaikai gydomi ligoninėje, juos prižiūri tėtis.

Deja, išgelbėjusi vaikus, pati motina buvo pernelyg nusilpusi išlipti pro langą. Ugniagesiai ją rado be sąmonės prie lango. Netrukus moteris ligoninėje mirė.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi

DELFI DĖMESIO CENTRE

Laida ŠIANDIEN 19:30

DELFI Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu (1)

160