Kenos geležinkelio stotyje muitininkai sulaikė kontrabandinių cigarečių čiužiniais išklotą vagoną (0)

2191
MKT
2017 m. sausio 18 d. 14:10
Vilniaus teritorinės muitinės Kenos geležinkelio posto pareigūnai kaip reikiant „nuskriaudė“ cigarečių kontrabandos gabentojus – atvykusio traukinio vagono dugne muitininkai surado nelegaliai gabenamas daugiau kaip 173 dėžes baltarusiškų cigarečių. Muitinės kriminalistai dėl įvykio atlieka ikiteisminį tyrimą.

Iš Baltarusijos į Lietuvą sausio 16-osios rytą su tuščiais vagonais atvykęs krovininis traukinys muitininkams įtarimus sukėlė pradėjus jo muitinį patikrinimą. Posto pareigūnai iškart atkreipė dėmesį į vagonų svorio neatitikimus, todėl norint suprasti, iš kur jie atsiradę, reikėjo pragręžti vagonų konstrukcijas.

Šitaip viename vagonų ir buvo aptiktas itin didelis slepiamų akcizinių prekių kiekis, praneša Vilniaus teritorinė muitinė.

Cigarečių dėžės buvo supakuotos dalimis į juodą celofaninę plėvelę. Tokiais „cigarečių čiužiniais“ keliomis eilėmis po metalinėmis konstrukcijomis buvo išklotas traukinio vagono dugnas. Iš viso gabenta daugiau negu 173 dėžės (46 960 pakelių „Fest“ ir 39 630 pakelių „NZ“) baltarusiškų cigarečių. Sulaikytų tabako gaminių vertė – 216 375 eurai.

Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriaus pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kontrabandos ir neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai