Elektronikos kampanija „ACME grupė“ minėdama veiklos trisdešimtmetį, aštuntą kartą organizavo gerų darbų mugę, kurios metu rinko aukas įvairioms Lietuvos organizacijoms. Šiemet iš viso pavyko surinkti 213 tūkst. eurų, pernai buvo surinkta daugiau nei 106 tūkst.

Viso renginio metu žmonės galėjo įsigyti įvairiausių daiktų už nustatytą sumą arba aukoti pagal galimybes, taip pat buvo siūlomos įvairios pramogos, edukacinės programos, protmūšiai.

Mugės metu iš žmonių surinkta suma buvo padauginta 10 kartų, o juridinių asmenų suteiktos aukos padidintos triskart. Labdaros renginio organizatoriai sako, kad renkant aukas itin svarbus nevyriausybinių organizacijų indėlis.

Kur paskirstyti visas surinktas lėšas, spręs „Acme grupės“ darbuotojai, susibūrę į komitetus. Tam įkurta atskira viešoji įstaiga „ACME Geri darbai“ .Teigiama, kad surinkos lėšos bus skirtos šalies švietimo, sveikatos ir socialinėms problemoms spręsti.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės