Kaune avariją sukėlusi NŽT direktorė D. Gineikaitė dėl girtumo aiškinsis teisme (0)

2694
Rafael Achmedov DELFI TV
2015 m. gruodžio 21 d. 12:48
Kaune šeštadienį apie pietus avariją sukėlusi Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos direktorė Daiva Gineikaitė, vairavo blaivi ar ne, aiškinsis teisme.

Policija primena, kad gruodžio 19 d. apie 12.30 val. Kaune, Savanorių pr., ties 447 pastatu, automobilis „Nissan Qashqai“, vairuojamas 34-erių moters, persirikiuodamas, atsitrenkė į greta ta pačia kryptimi važiuojantį automobilį „Mitsubishi Outlander“, kurį vairavo 38-erių metų vyras.

Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Po eismo įvykio „Mitsubishi“ vairuotojui kilo įtarimas, kad automobilio „Nissan“ vairuotoja gali būti neblaivi.

Atvykę pareigūnai, 1981 m. gimusiai D. Gineikaitei alkoholio matuokliu nustatė 1,69 prom. alkoholio girtumą (atėmus paklaidą vairuotojo naudai – 1,66 prom.). Pareigūnai alkoholio matuoklio parodymais neabejoja.

„Ji buvo nušalinta nuo vairavimo. Jai buvo surašytas ATP protokolas. Tarnybiniu automobiliu ji buvo pristatyta į Kelių policijos valdybos pastatą, o automobilis perduotas vairuoti kitam asmeniui“, - teigė Kauno apskrities policijos atstovas Kęstutis Kasciukevičius. Teigiama, kad alkoholio matuoklis, kuris naudotas šeštadienį, buvo patikrintas rugsėjo 16-ąją dieną. Jo patikra galioja iki kitų metų kovo 16-osios dienos. “Moteris teigė, kad alkoholio nevartojo“, - teigė K. Kasciukevičius.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai