Kariuomenė neigia, kad karys mirė apsinuodijęs maistu (0)

4706
2016 m. gegužės 16 d. 14:53
Kauno infekcinėje ligoninėje pirmadienio rytą mirė nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos karys jaunesnysis eilinis Martynas Jurkus. Kariuomenės atstovai kategoriškai neigia, kad staigų puikios fizinės būklės kario sveikatos pablogėjimą lėmė netinkamas maistas. Kol laukiama oficialių medikų išvadų įtariama, kad nelaimę galėjo lemti sepsis.

Pirminiais duomenimis, 21 metų karys mirė nuo ūmaus infekcinio susirgimo. Karys dėl aukštos temperatūros ir pykinimo sekmadienį per pietus kreipėsi į Ruklos pirminės karių sveikatos priežiūros centro medikus. Suteikus būtinąją pirmąją medicinos pagalbą karys buvo nuvežtas į Jonavos ligoninę, vėliau į Kauno klinikas ir Kauno infekcinę ligoninę.

Tuo tarpu kai kurie šauktiniai neslepia, kad nelaimė juos šokiravo. Kariai skundėsi, kad jiems neteikiama jokia informacija, todėl dalis vyrų atsisako valgyti valgyklos maistą. Skaičiuojama, kad tokių karių yra apie 80-90. Kariai privalo ateiti prie valgyklos, tačiau į vidų neina – tokią teisę jie turi.

„Nepykite, bet man svarbi mano gyvybė“, - teigė eilinis Žilvinas Kazlauskas. Kariai teigia, kad dar bent 6 jų kolegos jaučia panašius simptomus, jie šiuo metu esą yra medicinos punkte. Kariai pasakoja, kad juos neramina ir kareivinių vandens būklė.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai