Karbauskis atsiprašė rinkėjų už Tomilino elgesį: jis išdavė vertybes (41)

13243
2021 m. birželio 16 d. 17:18
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) tarybai ketvirtadienį pašalinus Tomą Tomiliną iš partinių pareigų, „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis atsiprašė savo rinkėjų už partiečio elgesį. Jo teigimu, T. Tomilinas, viešai palaikydamas Partnerystės įstatymą, išdavė savo rinkėjus.

Pats T. Tomilinas savo ruožtu teigė gerbiantis partijos sprendimą, tačiau jam nepritariantis. „Aš demokratiją vertinu kur kas labiau nei pareigas ar postus. Kai išsakai kitą nuomonę, kai užstoji tuos, kurie yra silpnesni, kai nepatinki daugumai, būna skaudu, sunku, bet tai dar labiau motyvuoja ginti. Reiškia, jei yra tokie drastiški sprendimai, esu pavojingas ir kai kam labai nepatinku“, – sakė T. Tomilinas.

Partijos tarybos posėdyje taip pat buvo nuspręsta keisti partijos įstatus, kad LVŽS pirmininkas pats siūlytų savo pavaduotojus. „Čia yra mūsų juristės pateikti siūlymai. Dėl pavaduotojų – visose Lietuvos partijose (…) pirmininkas siūlo savo pavaduotojus“, – aiškino R. Karbauskis. Jis neslėpė, kad tokį sprendimą priimti paskatino ir T. Tomilino situacija. „Mes turėjome dabar situaciją, kad komandoje buvo žmogus, kuris nebuvo mano pasiūlytas suvažiavime, jis buvo išrinktas ir jis veikė prieš partijos valią. Su juo darbas buvo neveiksmingas arba neproduktyvus“, – argumentavo LVŽS pirmininkas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai