11:00 2015 lapkričio mėn. 16 d.

Kamera užfiksavo išvaizdą pakeitusių Izraelio karių operaciją Vakarų Kranto ligoninėje (0)

22235
REUTERS
2015 lapkričio mėn. 16 d. 11:00
Slaptos Izraelio pajėgos ketvirtadienį surengė reidą į vieną ligoninę Vakarų Krante ir per operaciją, kuria buvo siekiama sulaikyti užpuolimu įtariamą asmenį, nušovė vieną palestinietį, pranešė palestiniečių Sveikatos ministerija ir gydytojai.

Vietos palestiniečių drabužiais apsirengę ginkluoti asmenys, tarp jų vienas vyras, apsimetęs nėščia moterimi, įžengė į ligoninės koridorių ir nukreipė savo šautuvus į ligoninės personalą.

Kiti vyrai nuėjo koridoriumi tolyn, rodo ligoninės saugumo kameros vaizdo įrašas. Po kelių minučių ginkluotų vyrų grupė pasišalino.

Izraelio kariuomenė patvirtino surengusi tokį reidą ir nurodė sulaikiusi 27 metų Abdallah Azzamą al Shalaldą, kuris, kaip įtariama, prieš dvi savaites izraeliečių gyvenvietėje netoli Vakarų Kranto Hebrono miesto peiliu subadė vieną izraelietį.

Hebrono „Al Ahly“ ligoninės direktorius Jehadas Shawaras „Reuters“ televizijai sakė, kad 20 – 30 vyrų atvyko į kliniką dviem mikroautobusais.

Izraelio kariuomenė patvirtino, kad buvo pašautas vienas vyras, reido metu mėginęs pulti karius, bet informacijos apie jo būklę nepateikė.

Izraelio „Shin Bet“ vidaus saugumo agentūra po šio reido išplatino pranešimą, kuriame pareiškė „neleisianti, kad terorizmo operatyvininkai slėptųsi kokiose nors prieglaudos vietose“.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai