Kamera užfiksavo dronu kontrabandą į kalėjimą gabenusius nusikaltėlius (4)

15116
REUTERS
2017 m. gruodžio 14 d. 18:46
Dronu draudžiamų daiktų ir preparatų į kalėjimą nuskraidinę nusikaltėliai sulaukė laisvės atėmimo bausmės, kai policijos žinion pateko apie šį jų poelgį liudijantis vaizdo įrašas. Nusikaltėlių sumanyta operacija buvo nufilmuota visiškai atsitiktinai, mat jie veikė netoli Vusteršyro „HMP Hewell“ kalėjimo įrengtų kamerų.

Užfiksuotuose kadruose matyti, kaip du vyrai peršoka tvorą, o tada rengiasi paleisti droną iš netoliese esančios pievelės. Kiek vėliau dronas perskrenda užtvarą ir patenka į kalėjimo teritoriją.

Grupė, kuriai priklauso ir du suimtieji, buvo apkaltinta 49 dronų skrydžių į Vakarų Midlandso ir Škotijos kalėjimus organizavimu, skelbia BBC. Laisvės atėmimo bausmės už vykdytą kontrabandą iš viso sulaukė dešimt grupuotės narių. Jų kalėjimo terminas svyruoja nuo 11 mėnesių iki 7 metų ir 2 mėnesių.

Remiantis Birmingamo karališkojo teismo pranešimu, dronų skrydžius organizavo grupės vadeiva, seniau ginkluotuose apiplėšimuose dalyvaudavęs Craigas Hickenbottomas. Jo iniciatyva kontrabandos keliu į kalėjimus pateko daiktų už maždaug milijoną svarų sterlingų (1,1 mln. eurų).

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi