Po to, kai praėjusiais metais mažuosius sostinės gyventojus pasiekė žinia, kad Kalėdų traukinuko nebebus bei po gausybės skaitytojų laiškų ir nuogąstavimų dėl sugadintos šventės DELFI kartu su partneriais sugrąžino traukinuką į Vilnių ir tęsia šią tradiciją toliau. Šiais metais traukinuko keliones remia DELFI, prekybos tinklas „Maxima“ ir Vilniaus miesto savivaldybė.

Šių metų šventėms paruoštas traukinukas ne tik riedės atnaujintu, dar gražesniu maršrutu, bet stos kitoje šventinėje kalėdinio traukinuko stotelėje, kuri įkurta šalia Katedros ir pagrindinės miesto eglės.

Nuo lapkričio dienos 25 val. kalėdinis traukinukas pradės savo šventinę kelionę nuo šalia Katedros aikštės esančios specialiai įrengtos kalėdų traukinuko stotelės, kurią vilniečiams ir miesto svečiams dovanoja kompanija „JCDecaux“.

Vienu svarbiausių kalėdinių atributu tapusiame traukinuke vienu metu galės važiuoti 34 asmenys – būtent tiek sėdimų vietų jame yra. Kelionės traukinuku po pagrindines Vilniaus kalėdines grožybes kaina – 2 eurai, o vaikai iki 7 metų neužimantys atskiros sėdimos vietos ir įsitaisę tėveliams ant kelių, traukinuku galės keliauti nemokamai. Dar viena naujovė kalėdinio traukinuko keleiviams – sukurti specialūs važiavimo suvenyrai – šventiniai traukinuko atvirukai.