Kaip iš tiesų atrodo darbas iš namų ir ko nemato vadovai: psichologė įvardijo tris sudėtingo sindromo požymius (0)

6368
Kristina Ciparytė | www.DELFI.lt
2021 m. balandžio 14 d. 13:23
Praėjusių metų pabaigoje ir šių metų pradžioje Žmogaus studijų centro atlikti Lietuvos organizacijų tyrimai rodo, kad aukštą ir labai aukštą pervargimo lygį patiria 37 proc. darbuotojų. Įdomu tai, kad pervargimo lygis labai skiriasi tarp organizacijų: kai kuriais atvejais pasiekiamas net 81 proc.

Psichoterapeutė Brigita Kalickaitė laidoje „Delfi Rytas“ sakė, kad tokie skaičiai – nėra vien karantino pasekmė. Anot jos, sausio, vasario ir kovo mėnesiais Lietuvoje visada būdavo daugiau žmonių, besiskundžiančių perdegimu. Tai gali lemti ir darbo krūviai bei tempai, tiek ir oras, mat lietuviai išsiilgsta ir saulės.

„Tačiau, be abejo, šiemet tenka girdėti, kad apie perdegimą kabama daugiau ir intensyviau. Ir daugelis būtent mini, kad yra labai daug darbo nuotoliniu būdu, kas irgi sekina. O daugelis žmonių pamini, kad yra didelė problema suderinti darbą ir namus vienoje vietoje, kai tenka dirbti iš namų, mokyti vaikus, prižiūrėti mažus vaikus, rūpintis pagyvenusiai tėvais ir panašiai“, – sakė pašnekovė.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai