Kaip atrodo arbata belgams už beveik milijoną litų (0)

1477
2014 m. spalio 9 d. 17:19
Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai Kaune sulaikė daugiau nei 3 tonas nelegalaus tabako. Beveik milijono litų vertės neteisėtą krovinį mėginta išvežti į Belgiją, užmaskavus kaip arbatos krovinį.

Muitinės pareigūnai informuoja, kad spalio 7-osios popietę patikrinę Kauno Raudondvario plente esančius sandėlius, greta vieno jų muitinės kriminalistai užklupo besidarbuojančius tris vyriškius. Jie į krovininį automobilį „Mercedes Benz“ krovė iš pažiūros legalias prekes – sausainių, saldainių, o taip pat ir arbatos logotipais pažymėtas kartonines dėžes.

Sprendžiant iš pareigūnams pateiktų dokumentų, tariama arbata turėjo būti netrukus išgabenta į Belgijos sostinę Briuselį. Tačiau patikrinę mašinoje ir sandėliavimo patalpose buvusį krovinį, muitininkai aptiko, jog dėžėse iš tiesų slėpta daugiau nei 3 tonos nelegalaus tabako.
Iš viso pareigūnai sulaikė 383 dėžes su 3064 kg tabako „Route 66 volume tabacco original“. Jo vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – ne mažiau kaip 850 tūkst. Lt.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai