Jungtinėje Karalystėje darbą atnaujino sodininkystės centrai (0)

1882
REUTERS
2020 m. gegužės 15 d. 14:21
Šią savaitę darbą atnaujino Anglijoje ir Velse įsikūrę sodininkystės centrai. Nepaisant ypač puikių ir žemės darbams palankių pavasario orų, jiems teko užsidaryti, atsižvelgiant į griežtus reikalavimus, įvestus siekiant pažaboti koronaviruso plitimą. Taigi, po įtampos ir nežinios kupino laikotarpio centrų vadovai gali kiek ramiau atsikvėpti.

Joshas Novellas, Sevenoukse, pietryčių Anglijoje, veikiančio Polhill sodininkystės centro vadovas, trečiadienį (gegužės 13 d.), kalbėdamas su agentūra „Reuters“, išreiškė džiaugsmą dėl galimybės vėl darbuotis, tačiau užsiminė, kad darbo pobūdis ir sąlygos yra ne tokios kaip įprastai.

Teko pasirūpinti, kad judėjimas sodininkystės centre vyktų viena kryptimi, o personalui ir klientams nurodyta dėvėti apsauginę aprangą ir naudotis atitinkamomis priemonėmis.

Pavasarį ir vasarą sodininkystės centre – pats darbymetis. Paprastai tokiu metu kiekvieną dieną į jį užsukdavo 4 tūkst. klientų. Deja, dabar dėl būtinybės paisyti saugaus atstumo klientų skaičius – gerokai mažesnis, be to, tenka susidurti ir su kitais sunkumais.

J. Novellas ir visas būrys kitų sodininkystės centrų vadovų su nekantrumu laukia, kada bus galima pradėti teikti ir kitas jų įmonėse siūlomas paslaugas, pavyzdžiui, atidaryti restoranus, žaidimų zonas ir pan.

Šiaurės Airijos ir Škotijos sodininkystės centrai kol kas tebėra uždaryti.

Rekomenduojame

Naujausi