JAV pasienio pareigūnai pakvietė į ekskursiją po nelegalų tunelį (0)

6310
REUTERS
2018 m. birželio 6 d. 12:46
JAV Pasienio kontrolės pareigūnai San Diego mieste nusivedė „Reuters“ žurnalistus po žeme – į JAV ir Meksikos pasienyje aptiktą tunelį.

Jau du kartus prieš tai uždarytas tunelis priklauso tinklui, kuris buvo naudotas nelegaliai imigracijai. Pirmasis tunelis buvo atrastas 2013-aisiais. Šis tunelis buvo aptiktas ir šiaurinėje sienos pusėje užpiltas.

2017-aisiais tunelis vėl imtas eksploatuoti pietinėje pusėje ir atkirstas nuo pagrindinio tunelio šiaurinėje pusėje. Antrąjį kartą pareigūnai sulaikė apie 30 žmonių, įskaitant Meksikos ir Kinijos piliečių, tačiau narkotikų rasta nebuvo.

Tunelis prasideda viename pastate Tichuanoje, daugiau nei 90 metrų į pietus nuo JAV ir Meksikos sienos. Jis iškastas po Otay Mesa pasienio punktu. Pasak muitinės ir pasienio kontrolės pareigūnų, šioje vietoje aptinkami tuneliai dažniausiai naudojami narkotikų kontrabandai.

2016-aisiais pareigūnai skelbė konfiskavę toną kokaino ir septynias tonas marihuanos, atgabentas tuneliu. Tunelio ilgis - 800 metrų. Kaip anksčiau pranešė „Reuters“, tai buvo ilgiausias tunelis, atrastas Kalifornijoje.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi