Laikykitės, jums teks atsidurti mūšio centre. Civilis gyventojas gali išbandyti savo jėgas ir tapti šturmuojančiojo katerio ekipažo vadu. Jo užduotis – evakuoti JAV karinių jūrų pajėgų specialiosios paskirties pajėgas, vadinamuosius „jūrų ruonius“, iš priešininko ugnies zonos.

Kariškiai pasitelkę virtualią realybę verbuoja naujokus. Skaitmeninės technologijos leidžia potencialiam naujokui pasijusti ir šilto, ir šalto mačiusiu kariu, sako pirmo rango kapitonas, JAV karinių jūrų pajėgų rinkodaros ir reklamos direktorius Dave‘as Bouve.

Viskas labai natūralu, tęsia D. Bouve. Programos kūrėjų komanda asmeniškai dalyvavo karinių jūrų pajėgų ir specialiosios paskirties pajėgų pareigūnų mokymuose.

Vaizdo medžiagoje naudojami nufilmuoti realių manevrų epizodai. Visos replikos, kuriomis apsikeičia virtualus katerio ekipažas, paimtos iš gyvenimo.

Technologija pravers ir tiems, kas jau tarnauja karinėse jūrų pajėgose.
(Sinchronas) Pirmo rango kapitonas Dave‘as Bouve, JAV karinių jūrų pajėgų rinkodaros ir reklamos skyrius:

Civiliams, dalyvaujantiems bandymuose, neduodami virtualūs ginklai. Karinės jūrų pajėgos mano, kad ir be jų užtenka šaudymo įrašų. O šiuo atveju siekiama pademonstruoti techninio progreso pasiekimus ir parodyti, kad karinė tarnyba – ne žaidimas.