Iš posto pasibaigus kadencijai besitraukiantis JAV prezidentas Barackas Obama Čikagoje sakydamas paskutinę savo kaip šalies vadovo kalbą dėkojo savo šeimai. Savo žmoną – pirmąją Jungtinių Valstijų ponią Michelle Obamą – jis pavadino „geriausia drauge“, o dukroms prisipažino: „iš visų dalykų, ką nuveikiau gyvenime, labiausiai didžiuojuosi būdamas jūsų tėčiu“.

„Michelle, Michelle LaVaughn Robinson, mergaite iš Pietų. Pastaruosius 25 metus man buvai ne tik mylinti ir mylima žmona bei mano vaikų motina, bet ir geriausia draugė. Prisiėmei vaidmenį, kurio nenorėjai ir neprašei. Padarei tai išdidžiai, gracingai, stilingai ir su polėkiu. Tu Baltuosius rūmus pavertei visų namais. Jaunoji karta siekia daugiau ir svajoja drąsiau, nes turi tave – kaip puikiausią pavyzdį. Tavimi didžiuojuosi aš, tavimi didžiuojasi visa šalis. Malia ir Sasha, nepaisant pačių neįprasčiausių aplinkybių, jūs tapote dviem nuostabiomis jaunomis moterimis. Protingomis, tikromis gražuolėmis, bet svarbiausia tai, kad jūs geros širdies, atidžios, jautrios ir kupinos aistros gyventi. Tiek metų visiems stebint taip lengvai ant savo liaunų pečių nešėte tokią sunkią naštą. Iš visų dalykų, ką nuveikiau gyvenime, labiausiai didžiuojuosi būdamas jūsų tėčiu“, - sakė JAV prezidentas Barackas Obama:

Demokratų partijos prezidentas neslepia – besirengdamas sausio 20 dieną palikti Baltuosius rūmus, jaučia nostalgiją: juk ten praleido svarbius aštuonerius metus.