Jaunieji liberalai sako norėję parodyti, kad Lietuvoje egzistuoja daugiau nei viena nuomonė (0)

223
REUTERS
2021 m. rugsėjo 9 d. 15:40
Pasikalbėti su liberalaus jaunimo atstovais, susirinkusiais prie Prezidentūros, išėjo ir prezidento vyriausiasis patarėjas Povilas Mačiulis.

Kaip matome, šiandien susirinkęs Liberalus jaunimas nori išreikšti palaikančiąją poziciją. Iš pastarųjų įvykių ir mitingų galbūt gali susidaryti įspūdis, kad valdžia tik kritikuojama. Ne, šiandien parodoma, kad tiek valdžia, tiek Vyriausybė turi tam tikrą žmonių palaikymą“, – žurnalistams teigė P. Mačiulis.

T. V. Raskevičius prieš prasidedant akcijai: tikiuosi, kad Prezidentūrai užteks lyderystės Lūkestį, kad Prezidentūra parodys dėmesį teisės viršenybę palaikantiems jauniesiems liberalams dar renginio pradžioje išsakė ir Laisvės frakcijos parlamentaras Tomas Vytautas Raskevičius.

„Priminsiu, kad prezidento patarėjas buvo išėjęs kalbėtis su nesankcionuoto mitingo organizatoriais, vienas iš jų buvo sulaikytas. Tikiuosi, kad užteks lyderystės išeiti ir pasikalbėti su jaunais, liberaliai mąstančiais Lietuvos žmonėmis“, – prasidedant mitingui sakė T. V. Raskevičius.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai