Kalbėdama laidoje „CBS This Morning“ Jungtinių Valstijų prezidento Donaldo Trumpo duktė ir patarėja Ivanka Trump pasistengė atremti jos adresu sakomą kritiką, neva ji nepareiškia tvirtos nuomonės dėl kai kurių savo tėvo politinių veiksmų.

Paklausta, kodėl nepasisakė tokiomis temomis kaip gėjų ar moterų teisės, klimato kaita ir organizacijos „Planned Parenthood“ finansavimas, I. Trump tik perspėjo kritikus, kad viešai neišsakyto pasmerkimo negalima tapatinti su tyla.

„Manau, yra daugybė būdų išreikšti savo nuomonę. Kartais galima rengti protestus ir vakaro naujienų laidose smerkti kiekvieną veiksmą, kuris atrodo netinkamas. Tačiau galima elgtis ir ramiai, kalbėtis tiesiogiai ir atvirai. Mano tėvas tikrai žino, dėl ko su juo nesutinku. Savo mintis reiškiu visiškai nuoširdžiai. Jei su kuo nors sutinku, iš visų jėgų reiškiu pritarimą. Tikiuosi, kad mano nuomonę jis vertina, todėl ji gali turėti teigiamą poveikį“, – kalbėjo I. Trump.

Paklausta, ar kaip nors prisideda prie to, kas vyksta Baltuosiuose rūmuose, I. Trump pasistengė atremti tvirtinimus, esą, ji su sutuoktiniu Jaredu Kushneriu kišasi į administracijos darbą.