Iššūkiai, su kuriais Dubajuje susiduria skirtingas religijas išpažįstantys sutuoktiniai (5)

4837
REUTERS
2019 m. vasario 4 d. 16:02
Ali Al Sayedui ir Minai Liccione religinė tolerancija yra kur kas daugiau nei paprasčiausias siekis. Be jos neįmanomas bendras sutuoktinių gyvenimas.

Religiniu požiūriu mišrios santuokos Dubajuje tebėra retenybė, bet ši pora – viena iš tokių. Mina yra gimusi katalikiškoje bendruomenėje ir nepanoro tekėdama atsiversti į islamą, kaip paprastai nutinka.

Šalyje, kurios didžiąją dalį piliečių sudaro musulmonai, Ali neišvengiamai patyrė spaudimą priversti žmoną išsižadėti savo religijos.

Moteris ypač nori patekti į vasario 5 d. popiežiaus Pranciškaus aukojamas mišias. Nusimatantis pontifiko vizitas bus pirmoji katalikų bažnyčios galvos viešnagė Arabijos pusiasalyje.

Jei pavyks gauti bilietą, vaikų priežiūra ir kiti buities darbai pereis ant vyro pačių. Ali pažadėjo pasirūpinti 14 mėnesių judviejų dvynukais, kad žmona galėtų dalyvauti mišiose.

Šiuo metu santuokoje gyvenančią porą suvedė bendri verslo interesai. 2008 metais Dubajuje jiedu įkūrė meno ir komedijos mokyklą „Dubomedy“.
Prieš septynetą metų įvykusią santuoką Mina prisimena kaip dvi kultūras draugėn suvedusį įvykį.

Dabar pora kartu švenčia Kalėdas ir pasninkauja per ramadaną.

Mišrioms poroms gimusiems vaikams Dubajuje įprasta diegti musulmonų tikėjimą. Po ilgokų diskusijų Ali ir Mina nutarė paklusti šiai visuomenės normai.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi