Įspūdinga vyrų grožio procedūra: įpirks ne kiekvienas (4)

17649
Ema Bilytė, Rinatas Chairulinas | www.DELFI.lt
2016 m. gegužės 3 d. 14:49
Šiuolaikiniam vyrui jau nebeužtenka tik nusiprausti po dušu. Daugelis stipriosios lyties atstovų vis daugiau dėmesio kreipia į išvaizdą, stilių ir kūno priežiūrą, o dauguma pinigų ir laiko negaili šukuosenos ir barzdos modeliavimui. Štai profesionalūs barzdaskučiai sostinėje tikina, kad darbo jiems tikrai netrūksta.

Nors didžioji dalis visuomenės pasipiktinusi pakilusiomis kainomis, DELFI atvykus į senamiestyje įsikūrusioje vyrų kirpykloje „Barzdaskučiai“ zujo ir meistrai, ir klientai.

Vis dėlto čia teikiamos paslaugos tikrai ne kiekvieno kišenei – plaukų kirpimas, skutimas ir barzdos modeliavimas kainuoja po 20 eurų, ypatingas skutimas, naudojant karštus ir šaltus rankšluosčius atsieitų 30 eurų, o ypatingas skutimas ir plaukų kirpimas kartu kainuoja 50 eurų.

Barzdaskutykloje dirba specialistai iš Sirijos, Turkijos ir Kolumbijos. Žurnalistų kalbintas barzdaskutys Hamilton’as Davila pasakojo, kad į Lietuvą atvyko prieš pusmetį. Anot specialisto, gyventi svetimoje šalyje nėra sudėtinga, kai turi gerą darbą ir klientų.

DELFI užfiksavo kaip atliekama net 50 eurų kainuojanti vyriška grožio procedūra. Pamatykite reportaže.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai