ISIS parodė, kaip Mosule kaunasi su irakiečių pajėgomis (1)

23044
REUTERS
2016 m. spalio 20 d. 10:12
Socialiniuose tinkluose skelbiamas vaizdo įrašas, kuris, kaip teigiama, nufilmuotas spalio 17 d. Vaizdo įraše matomas „Islamo valstybės“ naujienų agentūros „Ameq“ logotipas. Vaizdo kameros užfiksavo „Islamo valstybės“ kovotojus, besikaunančius su kurdų pajėgomis, dalyvaujančiomis Irako surengtoje atakoje Mosule.

Vaizdo įrašo pradžioje pasirodo, kaip manoma, „Islamo valstybės“ kovotojas, užlipęs pikapo ir leidžiantis sviedinius. Vėliau seka sunkvežimių konvojus, važiuojantis laukais, po jo seka sprogimų virtinė ir liepsnos. Dar šiame vaizdo įraše užfiksuotas laukuose dirbantis žmogus, į kurį pataiko į „Islamo valstybės“ kovotojų paleistus sviedinius panašus objektas.

Šis vaizdo įrašas paviešintas praėjus dienai po to, kai Mosule irakiečių pajėgos surengė ataką, skirtą išstumti „Islamo valstybę“ iš šio džihadistų tvirtove vadinamo miesto.

Prie Mosulo priartėjusios irakiečių ir kurdų pajėgos praneša iš „Islamo valstybės“ kovotojų pirmą atakos dieną perėmusios apie 20 aplinkinių gyvenviečių.

Irako kariuomenė atakuoja pietinius ir pietrytinius Mosulo pakraščius, o kurdų Peshmerga pajėgos operaciją vykdo Rytuose.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai