Iš prokuroro lūpų – apie Strazdauskaitės nužudymo tyrimą (57)

45749
Dainius Sinkevičius, Karolina Pansevič | www.DELFI.lt
2017 m. gruodžio 7 d. 12:48
Ikiteisminį tyrimą dėl plungiškės Ievos Strazdauskaitės nužudymo iš savanaudiškų paskatų atliekantys pareigūnai teigia, kad baudžiamoji byla teismą pasieks tik kitais metais – ne vėliau kaip rugpjūčio mėnesį.

Generalinės prokuratūros prokuroras Arūnas Urbelis ketvirtadienį Vilniaus apygardos teismo paprašė trims pagrindiniams įtariamiesiems Karoliui, Leonui ir Mantui Bieliauskams pratęsti pačią griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą.

Tuo metu įkalinti pusbroliai suėmimo klausimą nagrinėjusios teisėjos Lauretos Ulbienės prašė apsvarstyti, ar negalėtų būti skirta švelnesnė kardomoji priemonė. Viena jų – namų areštas.

Pasak tyrimui vadovaujančio prokuroro A. Urbelio, pareigūnai tiria ne tik I. Strazdauskaitės nužudymą, bet ir kitus nusikaltimus, kurie galimai buvo padaryti jau po nužudymo.

„Prie jau padarytų nusikalstamų veikų galėjo prisijungti kiti asmenys, todėl turime įvertinti visą bylos medžiagą“, – sakė jis.

Prokuroro teigimu, byla teisme atsidurs ne vėliau kaip rupjūčio mėnesį – tuomet sueina maksimalus 18 mėnesių suėmimo terminas, kai įtariamieji gali būti laikomi už grotų bylos neperdavus teismui.

Daugiau apie tai skaitykite čia.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi