Iš „Islamo valstybės“ konfiskuoti daiktai demonstruojami ekspozicijoje Irake (0)

4946
REUTERS
2017 m. kovo 2 d. 14:35
Mosulo mieste ir toliau vykdant karinę kampaniją prieš „Islamo valstybę“, Irako gynybos ministerija neseniai pristatė ekspoziciją daiktų, kuriuos per ankstesnes operacijas prieš ekstremistus konfiskavo pareigūnai.

Savotiška paroda, pavadinimu „Nepamirškime „Islamo valstybės“ teroristų nusikaltimų“, pristato per 200 eksponatų, tarp kurių – „Islamo valstybės“ kovotojų sąrašai, ekstremistų pasai, dokumentai, nuotraukos ir vaizdo medžiaga, vaizduojanti „Islamo valstybės“ baisybes, ryšio priemonės bei bepiločiai, kuriuos teroristai naudoja atsakomosioms operacijoms prieš Irako saugumo pajėgas. Parodoje vartojamas pavadinimas „Daesh“ – tai „Islamo valstybės“ akronimas arabų kalba.

Irako gynybos ministerijos atstovas Mohammedas Ismailis teigia, kad ši paroda skirta tiek pademonstruoti visuomenei kariuomenės kovoje su „Islamo valstybe“ pasiektą progresą, tiek priminti, kokių žiaurių nusikaltimų prieš žmoniją jau padarė ir toliau daro teroristai.

Mosulas – antrasis pagal dydį Irako miestas ir paskutinis „Islamo valstybės“ urbanistinis bastionas šalyje. Jeigu Irako pajėgoms pavyks miestą perimti į savo rankas, tai bus vienas iš ženklų, kad ekstremistų deklaruojamam kalifatui ateina galas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai