Įniršęs Trumpas žurnalistui: esate grubus, siaubingas asmuo ir neturėtumėte dirbti CNN (37)

14029
REUTERS
2018 m. lapkričio 8 d. 12:15
Aiškiai supykęs Donaldas Trumpas CNN korespondentą Baltuosiuose rūmuose Jimą Acostą pavadino „grubiu, siaubingu asmeniu“, kai jis nepakluso prezidento nurodymui sėstis ir atiduoti mikrofoną. Incidentas įvyko trečiadienį per spaudos konferenciją, surengtą kitą dieną po JAV kadencijos vidurio rinkimų.

„Baltieji rūmai sustabdo šio reporterio nuolatinį leidimą iki atskiro pranešimo“, – po kelių valandų paskelbė Baltųjų rūmų atstovė Sarah Sanders, turėdama omenyje J. Acostą. Vėliau reporteris per „Twitter“ pranešė, kad nebuvo įleistas į Baltuosius rūmus.

CNN žvaigždės ir Amerikos lyderio santykiai jau seniai buvo įtempti, o šįkart D. Trumpas pratrūko, kai J. Acosta atsisakė paklusti prezidento nurodymui atsisėsti ir atiduoti mikrofoną.

J. Acosta toliau laikė mikrofoną ir primygtinai klausinėjo, kokia yra prezidento pozicija dėl migrantų iš Centrinės Amerikos karavano, artėjančio prie JAV sienos. Paklaustas, ar jis „demonizavo imigrantus“ per kadencijos vidurio rinkimų kampaniją, kai pavadino juos invazija, D. Trumpas atsakė: „Ne, aš noriu, kad jie atvyktų į šalį. Tačiau jie turi atvykti teisėtai.“

J. Acosta neatlyžo: „Jie yra už šimtų mylių. Tai ne invazija.“ Tuo metu prezidento kantrybė trūko. „Tiesą sakant, manau, kad turėtumėt leisti man vadovauti šaliai. Jūs vadovaujat CNN, ir jeigu jums gerai sektųsi, jūsų reitingai būtų aukštesni“, – pareiškė jis.

Reporteriui toliau kalbant D. Trumpas atrėžė: „Pakaks, padėkit mikrofoną.“

Jis taip pat pasitraukė nuo pakylos ir atrodė beišeinąs. Viena padėjėja mėgino atimti mikrofoną iš J. Acostos, bet šis toliau mėgino užduoti dar vieną klausimą. Grūmodamas pirštu D. Trumpas ėmėsi jį barti.

„Štai ką jums pasakysiu: CNN turėtų gėdytis, kad jiems dirbate. Esate grubus, siaubingas asmuo. Neturėtumėte dirbti CNN“, – sakė jis.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi