Indijoje per avariją kelyje sužeistą žmogų apvogė ir po to paliko mirti (7)

12617
REUTERS
2016 m. rugpjūčio 14 d. 11:13
Naujajame Delyje įvyko šokiruojantis incidentas: dideliu greičiu lėkusio krovininio automobilio nutrenktas žmogus buvo paliktas mirtinai nukraujuoti šalikelėje, nors pro šalį važiavo automobiliai ir ėjo pėstieji.

Nelaimė nutiko pirmadienio, rugpjūčio 10-osios ryte, sostinės Subhaš Nagaro rajone. Vaizdo stebėjimo kameros nufilmavo kaip einantį vyrą vardu Matiboolas iš nugaros nutrenkia krovininis automobilis ir nukentėjusysis nukrenta ant kelio. Vairuotojas sustojo pasižiūrėti Matiboolo būklę, tačiau paskui nuvažiavo.

Praėjus maždaug pusvalandžiui po avarijos toje vietoje sustojo rikšą važiuojantis vyras, tačiau jis tik pavogė aukos mobilųjį telefoną.

Delio policijos komisaras Deependra Pathakas pavadino šį incidentą „nežmonišku“.

Matiboolas gulėjo įvykio vietoje kraujuodamas maždaug pusantros valandos, tik tada atvažiavo policija ir išvežė jį į ligoninę. Čia buvo konstatuota vyro mirtis.

Vietos žiniasklaida pranešė, kad policija suėmė automobilio vairuotoją ketvirtadienį, rugpjūčio 11 dieną.

Indijos keliuose įvyksta daugiausiai tragiškų avarijų, nes čia važinėja daugybė neapmokytų vairuotojų, neužtektinai įgyvendinamos teisėsaugos priemonės, prastai prižiūrimos magistralės, o automobiliai neatitinka šiuolaikinių reikalavimų.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai