Įmonės ir policijos pastangomis nustatytas asmuo, vykdęs nusikalstamas veikas (0)

8151
policija.lt
2015 m. gegužės 13 d. 17:48
Iš vienos didžiausių Elektrėnų savivaldybės įmonės buvo gauti pareiškimai, kad darbo metu iš užrakintų persirengimo spintelių yra vagiami darbuotojų pinigai. Policija kartu su įmonės administracija ėmėsi veiksmų išsiaiškinti ir nustatyti asmenį, vagiantį pinigus iš darbuotojų piniginių.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariatui gavus medžiagą, įrodančią asmens, kuris dirba šioje įmonėje, vykdomą nusikalstamą veiką, pateikė jam įtarimus dėl padarytų nusikalstamų veikų. Pastarasis prisipažino.

Per trumpiausią laiką, t. y. pagreitinto proceso tvarka, pareigūnai atliko visus procesinius veiksmus ir pateikė ikiteisminio tyrimo medžiagą Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros Šeštajam skyriui.

Ikiteisminio tyrimo medžiagoje, kurioje buvo surinkta pakankamai duomenų, pagrindžiančių įtariamojo padarytą nusikalstamą veiką, kaltinamąjį aktą surašė Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus prokurorė ir galutiniam sprendimui priimti medžiagą perdavė Trakų rajono apylinkės teismui.

Už nusikalstamą vieką, numatytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. (Vagystė) 2 d. numatyta bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai