Ilgąjį Žolinės savaitgalį bus daugiau nei 30 laipsnių karščio (1)

23895
Laimonas Jankauskas
2022 m. rugpjūčio 12 d. 07:45
Penktadienio dieną Lietuvos orus lems anticiklonas, todėl diena bus saulėta ir sausa, pūs silpnas nepastovios krypties vėjas.

Temperatūra popietę kils iki 24-29 laipsnių. Daug kur temperatūra bus panaši, apie 26-28 laipsnius, Žemaitijos aukštumose ir prie jūros diena bus gaiviausia.

Šeštadienį orai išliks panašūs. Tiek naktį, tiek dieną vyraus giedri orai, lietaus nenumatoma.

Sekmadienio naktis išliks giedra ir be lietaus, dieną vyraus mažai debesuoti ir sausi orai, tik popietę kai kur, didesnė tikimybė pietinėje šalies dalyje, susikaups pavieniai storesni debesys iš kurių trumpai palis, gali ir perkūnija sugriaudėti. Naktį temperatūra pažemės iki 12-17, dieną pakils iki 26-31 laipsnio karščio. Naktį pūs silpnas, dieną vidutinio stiprumo šiaurės rytų, rytų vėjas.

Pirmadienį, per Žolinę, mūsų šalį pasieks drėgnesnio oro masė, orai taps tvankūs ir neramūs. Naktį dar vyraus giedri ir sausi orai, o dieną ims kauptis pavieniai lietaus kamuoliniai debesys. Popietę tai vienose, tai kitose vietovėse prapliups trumpos liūtys su perkūnija, per perkūniją kai kur papūs stiprus vėjas, gūsiai sieks pavojingus 15-20 m/s. Naktį temperatūra nekris žemiau 14-19 laipsnių, dieną pakils iki 26-31 laipsnio. Naktį pūs nestiprus šiaurės rytų, rytų, dieną vidutinio stiprumo rytų, pietryčių vėjas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai