Įgriuvus viešbučiui Italijoje baiminamasi, kad žuvo iki 30 žmonių (0)

7038
REUTERS
2017 m. sausio 19 d. 11:34
Viename iš mažų Italijos viešbučių Italijos kalnuotoje vietovėje žuvo iki 30 žmonių dėl per trečiadienio žemės drebėjimą sukeltos griūties.

Baiminamasi, kad žuvo iki 30 žmonių viename viešbutyje slidininkams, užverstame sniego lavinos žemės drebėjimo supurtytame vidurio Italijos regione, ketvirtadienį pranešė vietos žiniasklaida, cituodama gelbėtojus.

„Ten yra daug žuvusių“, – sakė Antonio Crocetta, vadovaujantis Alpių policijos pareigūnų grupei, mėginančiai pasiekti nuo pasaulio atkirstą viešbutį.

Žiniasklaidos pranešimuose sakoma, kad viešbutyje „Rigopiano“, esančiame Gran Saso kalnagūbrio šlaito žemutinėje dalyje, buvo mažiausiai 20 svečių ir septyni darbuotojai, kai šį regioną trečiadienio rytą supurtė pirmas iš kelių stiprių požeminių smūgių.

Gana stiprūs požeminiai smūgiai trečiadienį supurtė Vidurio Italiją, o jų epicentras buvo teritorijoje, dar neatsigavusioje po pernai įvykusio pražūtingo žemės drebėjimo. Dėl žemės drebėjimo evakuotas Romos metro, tačiau vakar nebuvo jokios informacijos apie žuvusius žmones.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai