Į Vilniaus gatves išriedėjo kalėdinis traukinukas (0)

21690
2019 m. lapkričio 29 d. 17:41
Neatsiejama šventinio laikotarpio sostinėje dalis – Kalėdų traukinukas, kuris kasmet pakviečia sugrįžti į vaikystę. Kalėdinėmis nuotaikomis pripildytas sostinės gatves jis papuoš jau lapkričio 30 d. Kelionė traukinuku prasidės nuo Katedros, o Pilies gatve tęsis link Rotušės aikštės, kur traukinukas apsisuks ir Pilies gatve grįš atgal iki Katedros aikštės.

Vilniaus miestui kalėdinį traukinuką dovanoja DELFI ir prekybos tinklas „Maxima“. Traukinuką į sostinės gatves išlydintis DELFI rinkodaros vadovas Irmantas Matilionis džiaugiasi, kad ši tradicija kasmet sugrįžta į Vilnių. „Kalėdinis traukinukas yra neatsiejama Kalėdų sostinėje dalis. Džiaugiuosi, kad DELFI iniciatyva tęsiame gražią tradiciją ir jau penktą kartą dovanojame Kalėdų traukinuką sostinės gyventojams ir svečiams. Kviečiu visus šventinio Vilniaus gražiausias vietas aplankyti su Kalėdų traukinuku, tai yra labai smagi pramoga ne tik vaikams“, – sako I. Matilionis.

2019.11.30 – 2019.01.07 (imtinai) traukinukas lankys visas šventiškiausias sostinės vietas – pagrindinę miesto eglutę, kalėdinių gardumynų ir dovanų miestelį Katedros aikštėje ir Rotušės aikštę.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai