Į Puidoko kaltinimus sureagavusi Šimonytė: čia turbūt Sirijaus naujienų agentūra (12)

15649
2021 m. birželio 22 d. 12:10
Seimo nariui Mindaugui Puidokui pareiškus, kad premjerė Ingrida Šimonytė viešais pasisakymais daro spaudimą Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vykdomo tyrimo eigai, pati ministrė pirmininkė vadina tai šmeižtu. Kaip tikina, ji svarstys, ką su tokiais parlamentaro pareiškimais daryti toliau.

Penktadienį pranešta, jog STT pareigūnų veiksmai prieš Seimo narį M. Puidoką, atliekant kratą jo kabinete, buvo teisėti, o jis galėjo bandyti ištrinti tyrimui svarbius duomenis. Pats M. Puidokas antradienį pakomentavo STT pareiškimą ir teigė, kad jo gyvybei ne kartą buvo iškilęs pavojus. „Premjerė I. Šimonytė atvirai daro spaudimą STT ir teisėsaugai savo viešais pasisakymais medijose, tad nesistebiu dėl taip skubiai užbaigto ir skubotai paskelbtų tyrimo rezultatų. Premjerė apie ikiteisminio tyrimo eigą, veiksmų rezultatus sako netiesa, realybėje sutrikdytas mano kaip Seimo nario veiklos integralumas“, – Seime žurnalistams antradienį sakė M. Puidokas.

I. Šimonytės paklausus, kaip ji vertina M. Puidoko pareiškimą, ji ilgai susimąstė. „Aš? Čia turbūt Sirijaus naujienų agentūra. Neturiu rimto komentaro, absurdas. Nesu kalbėjusi apie šią bylą su niekuo iš teisėsaugos institucijų. Apie ją žinau gana nedaug, galiu numanyti iš teisės aktų, kurie buvo priimti, apie kokias aplinkybes galbūt buvo kalba, bet net Matas Maldeikis nėra man detalių pasakojęs, todėl, kad nelabai gali tą daryti ir aš visiškai gerbiu Baudžiamąjį kodeksą, ir tikrai niekada nesikiščiau į konkrečios bylos nagrinėjimą“, – antradienį Seime žurnalistams sakė premjerė. „Tai vertinu kaip šmeižtą. Jeigu tai buvo pasakyta viešai, pagalvosiu, ką su tuo daryti“, – pabrėžė I. Šimonytė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai