Į laisvę paleisti „Pravieniškių mafijos“ lyderiai negalės išeiti iš namų (1)

84545
Dainius Sinkevičius, DELFI TV
2020 m. lapkričio 20 d. 18:43
„Žinau, ką reiškia žodis „gaidys“, bet taip aš nieko nevadinu ir man būtų labai nemalonu, jeigu mane kas nors taip pavadintų“, – Vilniaus apygardos teismui nagrinėjant „Pravieniškių mafijos“ bylą prisipažino nuteistasis Aleksandras R.

Ne vienerius metus Pravieniškėse kalėjęs vyras puikiai žino, kokios nerašytos taisyklės galioja Lietuvos įkalinimo įstaigose, tačiau, anot jo, situacija nė kiek nepasikeitė nuo to laiko, kai Pravieniškių pataisos namų 2-ajam sektoriui neoficialiai vadovavę kaliniai buvo sulaikyti Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnų ir apkaltinti susibūrę į nusikalstamą susivienijimą.

„Ir dabar aš priklausau „nuskriaustųjų“ grupei, mes Vilniaus pataisos namuose sėdime atskirai nuo kitų nuteistųjų, – kalbėjo Aleksandras R. – Yra ta subkultūra, tos vadinamosios „poniatkės“, todėl „nuskriaustieji“ gyvena atskirai nuo „bachūrų“.

Teismo salėje pasirodė ir pagrindiniai baudžiamojon atsakomybėn patraukti „Pravieniškių mafijos“ šulai Aidas Kupčiūnas, Andrius Obelienius ir Artūras Račkelis, kuriuos šią savaitę teismas paleido į laisvę. Tiesa, jie visą laiką privalės būti savo namuose.

Daugiau apie tai skaitykite Delfi.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai