Grožio procedūras atliekančiai gydytojai – prokurorų kaltinimai (2)

19083
Dainius Sinkevičius, DELFI TV | www.DELFI.lt
2018 m. gegužės 18 d. 13:31
Grožio procedūras atliekančiai sostinės gydytojai – dideli nemalonumai: prokurorai teigia, kad į privačią kliniką ji užsisakinėjo psichotropinius vaistus, kuriuos vėliau pasisavino. Tuo metu kartą jau dėl sukčiavimo teista medikė ginasi, kad su ja bandoma susidoroti, o su receptinių vaistų dingimu ji niekaip nesusijusi.

Ar iš tikrųjų medikė galėjo pasisavinti stiprius psichotropinius vaistus, toliau aiškinosi Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Eglė Gruodienė.

Ikiteisminį tyrimą atlikusi Vilniaus apylinkės prokuratūra teigia, kad 39 metų gydytoja Vilma Polinkevičienė pasisavino dabar jau veiklą nutraukusiai medicinos klinikai priklausiusius medikamentus, tarp kurių buvo ir psichotropinių vaistų, taip padarydama žalą.

Suma, kuri inkriminuojama medikei, nėra didelė – vos daugiau kaip 241 Eur, tačiau kaltinamoji ir šios nesutinka padengti, nes nesijaučia kalta ir tikina, jog jokio nusikaltimo nepadarė. O veiklą jau nutraukusios klinikos vadovo pateiktą ieškinį dėl 3 tūkst. Eur neturtinės žalos atlyginimo laiko noru pralobti svetima sąskaita.

Ikiteisminis tyrimas policijoje buvo pradėtas dar 2016 m. spalį, kai į sostinės policiją kreipėsi Vilniuje, Ukmergės g. įsikūrusios klinikos direktorius. Jis teigė, kad iš darbo buvo priverstas atleisti gydytoją dermatovenerologę, kuri ne tik nevaikščiojo į darbą, bet ir pasisavino medikamentus.

Direktorius teigė, kad net nežinojo, jog V. Polinkevičienė Kaune užsakinėja psichotropinius vaistus, kurie tikrai nebuvo reikalingi atliekant grožio procedūras. Policijai pateiktame dingusių medikamentų sąraše buvo nurodyti tokie vaistai kaip „Apuarin“, „Relium“, „Clonazepam“, „Ketanov“, „Xanax“ ir „Visoderm Trio“.

Kaip nurodė klinikos direktorius, vaistus tiekusios Kauno bendrovės vadybininkas vėliau teisinosi, kad gydytoją pažinojo ne vienerius metus, todėl ja pasitikėjo ir net nemanė, jog veikia neturėdama įgaliojimų.

Daugiau apie tai skaitykite DELFI.

Daugiau

Naujausi

DELFI DIENA

Laida ŠIANDIEN 15:00

DELFI Diena

103