Greitosios pagalbos nesulaukę policininkai patys gelbėjo žmogų (3)

3009
Julita Galdikienė
2021 m. balandžio 27 d. 15:48
Skaudi nelaimė Radviliškyje. Pirminiais duomenimis, dėl dujų nuotėkio į orą išlėkė gyvenamasis namas. Liudininkų pasakojimais, sprogimo būta tokio stipraus, kad jį juto net už gero puskilometrio gyvenantys žmonės.
Radviliškio rajono policijos pareigūnai kritinėje žmogaus gyvybei situacijoje, kai buvo svarbi kiekviena minutė, o greitosios medicinos pagalbos ekipažas negalėjo operatyviai atvykti, nes buvo kitame iškvietime, ir nukentėjusįjį patys nuvežė į ligoninę. Skindamiesi kelią su įjungtais garso ir šviesos švyturėliais, Reagavimo skyriaus vyr. tyrėjas Giedrius Šteimantas ir vyriausiasis patrulis Evaldas Savickas šoko būsenos ir visą kūną apdegusį 86 metų vyrą operatyviai perdavė Radviliškio rajono ligoninės medikams.

Pagalbos senjorui prireikė balandžio 27-osios rytą po Radviliškyje, Turgaus g., esančiame gyvenamajame name įvykusio sprogimo. Atvykę ugniagesiai-gelbėtojai ir Radviliškio rajono policijos pareigūnai pamatė, kad sprogimas sugriovė pusę gyvenamojo namo. Sprogimo metu antrajame aukšte buvęs ir akimirksniu pirmajame aukšte atsidūręs paauglys nenukentėjo. Iš jo sužinoję, kad pirmajame aukšte yra jo senelis, gelbėtojai tarp griuvėsių pradėjo jo paiešką. Iš po nuolaužų ištrauktas vyras buvo šoko būsenos, apsvilusiais plaukais, apdegusiu kūnu. Pareigūnai jį įsisodino į savo automobilį. Kadangi greitosios pagalbos automobilis vis nesirodė, pareigūnai priėmė sprendimą nebelaukti ir kuo greičiau jį gabenti į ligoninę. Įtariama, kad sprogimas įvyko dėl dujų nuotėkio, nes įvykio vietoje rastas suskystintų dujų balionas, iš kurio į aplinką šnypšdamas veržėsi dujų srautas. Name gyveno dvi šeimos. Kita namo pusė liko neapgadinta.Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai