Gina mokiniui į pataisos namus narkotikus nešusį mokytoją: jį apgavo (0)

2927
Dainius Sinkevičius, DELFI TV
2019 m. liepos 11 d. 16:05
Vilniaus mokymo centre rusų kalbos mokytoju dirbęs 56 metų Genadijus Reketis, įtariama, į Vilniaus pataisos namus bandė įnešti narkotines medžiagas čia bausmę atliekančiam kaliniui.

Tokias aplinkybes ikiteisminio tyrimo metu nustatė sostinės prokurorai – jų G. Rekečiui iškeltą baudžiamąją bylą ketvirtadienį pradėjo nagrinėti Vilniaus apygardos teismo teisėjas Arūnas Bartkus.

Valstybinį kaltinimą byloje palaikanti prokurorė Audronė Nastulevičienė sakė, kad Vilniaus Mokymo centre rusų kalbos mokytoju jau keliolika metų dirbęs G. Reketis dar 2017 m. lapkričio 26 d. iš nenustatyto asmens įgijo narkotinių medžiagų, kuriose buvo grynojo metadono, ir lapkričio 28 d. juos įnešė į Vilniaus pataisos namus.

Narkotikus mokytojas turėjo perduoti čia bausmę atliekančiam nuteistajam Sauliui Plečkaičiui.

Tačiau nesuspėjo – narkotines medžiagas, kurias slėpė apatinėse kelnaitėse, G. Reketis atnešė į pataisos namus, tačiau buvo įspėtas, kad bus nuodugniai patikrintas, todėl „siuntinuką“ atidavė įkalinimo įstaigos darbuotojams.

„Aš labai gailiuosi, dėl to, ką padariau, jau save esu nubaudęs“, – sakė pedagogas, šiuo metu dirbantis Sofijos Kovalevskajos gimnazijoje ir Vilniaus humanistinėje mokykloje. Dėl įvykio, kai nešė narkotikus savo mokiniui, G. Reketis neteko darbo, o teismui atvertus jam iškeltą bylą visais būdais vengė viešumo.

DAUGIAU APIE TAI SKAITYKITE DELFI.

Daugiau

Naujausi