Gelbėtojai išeikvojo deguonies atsargas ir sustabdo darbus: išgelbėjo dar 4 vaikus (0)

68040
REUTERS
2018 m. liepos 9 d. 18:33
Pirmadienio rytą Lietuvos laiku prie urvų komplekso Tailande gelbėtojai buvo atnaujinę gelbėjimo operaciją. Per pirmadienio darbus ištraukti dar 4 vaikai. Šios dienos operacija jau sustabdyta.

Apie 13 val. Lietuvos laiku buvo išgelbėtas penktasis berniukas. Jis greitosios pagalbos automobilio nugabentas iki laukiančio sraigtasparnio, kuris jį nuskraidino į Chiang Rai miestelio ligoninę. Praėjus maždaug valandai po jo išgelbėjimo narai ištraukė ir šeštąjį berniuką.

Apie 14:50 Lietuvos laiku buvo išgelbėtas jau septintas berniukas. Netrukus pasirodė žinia, kad ištrauktas jau aštuntasis futbolo komandos narys. Po jo išgelbėjimo gelbėtojai stabdo šiandienos operaciją, jiems vėl reikės papildyti oro atsargas ir pasiruošti tolesniems veiksmams. Urve liko dar 4 vaikai ir treneris.

Gelbėtojai buvo priversti nutraukti operaciją, nes narai išnaudojo visas deguonies atsargas. Jų papildymui prireikė apie 10 valandų.

Tailando vidaus reikalų ministras patvirtino, kad į pirmadienio gelbėjimo misiją leidosi tie patys narai, kurie išvadavo pirmuosius keturis berniukus.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai