Garsiuosius Tailando paplūdimius talžo atogrąžų audros „Pabuk“ liūtys (0)

30548
REUTERS
2019 m. sausio 4 d. 14:36
Pietų Tailando pajūrio kaimus ir visame pasaulyje garsius kurortus penktadienį talžo regiono rytų pakrantę pasiekusios atogrąžų audros „Pabuk“ liūtys, vėjai ir bangos.

Audra, kurios vėjo greitis yra 70 km per val., penktadienį po pietų pasiekusi Nakon Si Tamarato provincijos krantą, slenka į vakarus 20 km per val. greičiu, sakė Tailando meteorologijos departamento generalinis direktorius Phuwiengas Prakhammintara.

Anksčiau penktadienį Nakon Si Tamarato provincijos, esančios maždaug 800 km į pietus nuo Bankoko, pareigūnai sunkvežimiais važinėjo užlietomis gatvėmis, kuriose buvo išvartyti elektros stulpai, ir ragino žmones evakuotis.

Nors liūtys ir stiprus vėjas prognozuojami ir keliolikoje kitų provincijų, labiausiai turbūt nukentės Nakon Si Tamaratas ir Surat Tanio provincija, kurioje yra kurortinės Samujaus, Tau ir Pangano salos.
Meteorologijos departamentas penktadienį ryte pranešė, kad Tailando įlankoje galimos 3–5 m aukščio bangos, o Andamanų jūroje – 2–3 m aukščio bangos. Pareigūnai taip pat perspėjo dėl stipraus vėjo ir jūros potvynio rytinėje pusėje prie Tailando įlankos ir sakė, kad visi laivai visą šeštadienį turi stovėti ištraukti į sausumą.

Pareigūnai sunkvežimiais padėjo žvejams patraukti jų laivelius iš paplūdimių, kuriuos daužė didelės bangoss

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai